Domů > VIENETTA SECRET

Výrobce - VIENETTA SECRET

Co se ukrývá pod tímto názvem se známkou tajemství? Čirá radost, hra, barvy a nebojácnost experimentovat. Noční prádlo Vienetta Secret oživí Váš spánek nevídanou přehlídkou zvířecí říše. Vydejte se s nimi na exkurzi do ZOO!

Bláznivá pyžama, overaly a župany se rodí až v horkém Turecku. Na své si přijdou všichni členové rodiny, holky i kluci. V nabídce najdete nejrůznější střihy tak, aby si každý našel tu nejpohodlnější variantu. Poznávacím znamením jsou motivy animovaných zvířecích postaviček od výmyslu světa, úžasná paleta barev a k tomu spousta proužků, kostiček či zvířecích potisků. Fantazii se meze nekladou a můžeme zaručit pohádkové snění.

Firma však nestaví jen na kreativním nápadu. Pro nerušený spánek jsou podstatné i pohodlné volné střihy a použití přírodních materiálů, především bavlny. Božsky měkké župany jsou prodyšné, rychleschnoucí a mají antistatický efekt, stanou se tak určitě věrnými společníky Vašich ratolestí.

Kromě košilek, pyžam a županů se však Turkové rozhodli zajít ještě dál! Mysleli jste si, že proužkovaný overal doplněný čepicí na spaní je minulostí? Kdepak! Nechte se inspirovat a překvapte své blízké netradičním dárkem

Výrobky značky VIENETTA SECRET najdete ve všech těchto kategoriích: