Hodinky Boccia Titanium 3080-02 recenze

Autor: admin JD Téma: Inspirace Publikováno: 06. 04. 2016

Na první pohled působí dámské hodinky Boccia Titanium 3080-02 elegantním a nadčasovým dojmem, a přesně takové tyto hodinky jsou. Dámské hodinky Boccia Titanium 3080-02 patří mezi středně velké hodinky, s rozměry ciferníku 30x30 mm jsou zejména vhodné pro dámy s útlejším zápěstím. 

Německá hodinářská společnost Boccia Titanium vyrábí hodinky z čistého titanu a jsou tedy extra lehké a vhodné i pro alergiky. Titanové pouzdro je vysoké pouhých 7 mm, má kulatý tvar a safírové sklíčko. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán, při šetrném zacházení máte tedy velmi slušnou šanci, že hodinky budou vypadat jako nové po mnoho let. 

Již při prvním kontaktu s těmito německými hodinkami vás určitě překvapí, jak jsou velice lehké, váží jen 29 gramů, takže je na ruce ani neucítíte. 

Krémové bílý ciferník nese plastické číslice ve stříbrné barvě a logo značky. Příjemné je podsvícení ciferníku a ručiček ve tmě. Na místě číslice 3 je datumovka. Hodinky mají také vteřinovou ručičku, když si hodinky přiložíte k uchu, uslyšíte příjemné jemné tikání. O pohon se stará spolehlivý bateriový strojek quartz, jehož výrobcem je japonská společnost Miyota, která dodává hodinové strojky do celého světa.

Vodotěsnost je u těchto hodinek Boccia Titanium 3080-02 je 50 m, což postačuje na umytí rukou, náhlé zmoknutí či jiný krátký kontakt s vodou. Při návštěvě bazénu je však raději nechte ve skříňce. 

Pásek hodinek je kožený v krásné barvě hořké čokolády, to znamená, že je možné jej výtečně kombinovat s oblečením. Přezka je matná, broušená. Na pásku je 7 dírek, padne tedy všem obvodům zápěstí, takže hodinky můžete hned nosit bez nutnosti zajít nejdříve k hodináři upravit řemínek. 

K hodinkám patří také elegantní bílá krabička s logem Boccia Titanium a poštářkem na uložení hodinek.

 

Hodinky existují mimo zde recenzované hnědo/stříbrné kombinace také v částečně zlacené variantě, kterou najdete pod typovým označením 3080-05

Dámské hodinky Boccia Titanium 3080-02   Dámské hodinky Boccia Titanium 3080-05

Dámské hodinky Boccia Titanium 3080-02 koupíte za velice příjemnou cenu 2290 Kč (částečně zlacená varianta Boccia Titanium 3080-05 je za 2790 Kč)